ירוק – רשת מקומונים בשרון

המוציא לאור והעורך של ירוק, רשת העיתונים המקומיים בשרון הוא העיתונאי ואיש העסקים ארז מי רז, יליד רמות השבים. נשוי לרבקה ואבא של עומרי, עידו ומאיה. בתחילת שנות התשעים זיהה מי רז את הצורך בעיתון איכותי שיסקר את המתרחש בעיר החדשה הוד השרון. מי רז גייס את מיטב העיתונאים דאז. העיתונאי קמי ברץ נבחר להיות העורך הראשון ויחד איתו הגיעו מספר כתבים מוכרים שדאגו שמהגיליון הראשון הקוראים יקבלו את הכתבות הטובות ביותר וכך זה עד היום . ירוק מוציא לאור מדי שבוע שני מקומונים המכסים את כל יישובי השרון הדרומי. האחד בהוד השרון והסביבה, והשני בכפר סבא והסביבה מחולק בכל מושבי האזור מצומת ירקונים בדרום ועד כוכב יאיר בצפון. העיתונים מופצים בעשרות אלפי עותקים על ידי צוות מחלקים קבוע, שמבוסס על פנסיונרים.

הגיליון הראשון של ירוק הוד השרון הודפס והופץ 1-5-1992 ומאז ועד היום הוא מחולק בדיוור ישיר בכל רחבי העיר לתיבות הדאר וגם לכל בתי העסק ,בנוסף גם במושבים רמות השבים ,כפר מלל, גני עם, ירקונה נוה ירק ,עדנים ,אלישמע. 

בשנת 1-1-2000 יצא הגיליון הראשון של ירוק בכפר -העיתון של כפר סבא והסביבה שמחולק בדיוור ישיר בכפר סבא ומופץ בישובים גן חיים, שדה ורבורג, צופית, בית ברל, נוה ימין, שדה חמד, ירחיב ובישובים כוכב יאיר צור יגאל.
בנוסף לעיתון המודפס יש לירוק מהדורה דיגיטלית של העיתון שמגיע לעוד עשרות אלפי קוראים .
אתר החדשות החדש של ירוק הושק בשנת 2021 והוא בא לתת מענה לחדשות יומיות שבועיות ובמה למהדורה המודפסת .בנוף יש לעיתון גם עמוד פייסבוק שגם בו המהדורה הדיגיטלית מתפרסמת.
מאות בתי עסק באזור השרון פרסמו ומפרסמים בעיתון והם זוכים לחשיפה מקסימלית במחיר הוגן והם מרוצים מהחשיפה והתוצאות .לירוק יש סטודיו לגרפיקה איכותי שנותן שירותים למפרסמים.

אנו מכבדים את זכויותיהם של בעלי זכויות יוצרים ומשקיעים מאמצים באיתור בעלי זכויות יוצרים לצורך שימוש בחומרים המופיעים באתר. השימוש נעשה על פי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים תשס"ח-2007, ואם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלים של זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם רשאים לפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת:  itonyarok@gmail.com בבקשה לחדול מעשיית השימוש ביצירה, וציינו שם מלא ומספר טלפון וצרפו צילום מסך וקישור לדף הרלוונטי באתר.

הסלוגן שלנו "כל מה שקורה בירוק אתה קורא"

בגלל התפוצה

מופץ ב-52.000 עותקים במהדורה המודפסת, בדיוור ישיר לתיבות הדואר ולכל בתי העסק ובמהדורה הדיגיטלית שעולה באתר העיתון ובפייסבוק, בפורום הוד השרון שלנו עם למעלה מ-10,500 חברים ובנוסף לעוד 8700 נמעני ניוזלטר תוך כיסוי מלא של כל תושבי השרון.

בגלל התוכן​

תוכנו הייחודי של העיתון המשלב בתבונה חדשות ואירועים מקומיים, לצד שטחי פרסום ומדורי תוכן מגוונים כמו: בריאות, טור שבועי, פינה משפטית, חדשות, מבצעים, וכתבות רוחב.

בגלל הסביבה

'ירוק' נושם את הוויית החיים בקהילה, ומציע את כל מה שמעניין, מפעים ומרגש בקהילה. 'ירוק' זוכה למקומו בגלל התוכן, העיצוב, והרמה המקצועית.

בגלל הפרסום

הבמה הטובה ביותר למפרסמים - רוב הלקוחות קבועים ומרוצים במשך שנים, בזכות התגובות והתוצאות הטובות אל מול ההשקעה. מעניקים ללקוחות שירותי גרפיקה ברמה גבוה ועזרה מקצועית. מאות בעלי העסקים כבר מאז 1992, הם השגרירים הכי טובים שלנו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן